Uroczystość pożegnania klas III uświetnili swoja obecnością rodzice uczniów, wiceburmistrz Józef Kampa, wicedyrektor GZOiW Lilianna Smaga. Wręczono nagrody uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole, zdobyli nagrody w olimpiadach  przedmiotowych, sportowych oraz innych konkursach.

szkole, zdobyli nagrody w olimpiadach  przedmiotowych, sportowych oraz innych konkursach.
W tym dniu pożegnaliśmy również P. Irenę Kaczmarek oraz P. Elżbietę Zie

Zapraszamy do galerii zdjęć z pożegnania klas III oraz zakończenia roku szkolnego 2014/15

Dwa złota dla naszego gimnazjum

Aż dwa złote medale dla ucznia naszego gimnazjum w Wojewódzkich Mistrzostwach LA. Łukasz Przybyłek wszedł na najwyższy stopień  podium w biegu na 110 m ppł oraz 300 m ppł. Pozostali reprezentanci spisali się bardzo dobrze, nie stanęli na podium, ale zajęli wysokie miejsca.

Łukasz oraz jego szkolny trener

KOLEJNE SUKCESY PLASTYCZNE

Jak co roku, nasi uczniowie brali udział w plenerze malarskim w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu w ramach Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Majówka w Skansenie - "Mistrz - Uczeń" i jak co roku zdobyły nagrody: I  miejsce - Kinga Dobrowolska, wyróżnienie Monika Bombelka i Patrycja Sawicka. Prace te można oglądać w Skansenie w Opolu.
Ponadto Weronika Janson zdobyła III nagrodę w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym" Pracowite pszczoły dają miód, który potem szlachci pańskie stoły".

Uczennice prowadziła nauczycielka plastyki Małgorzata Wojdyło.