Please update your Flash Player to view content.

Rok szkolny 2014/2015

.

 

Podziel się posiłkiem

20-21 III. 2015 r. czterdziestu wolontariuszy Publicznego Gimnazjum  nr 1 wzięło udział w wielkanocnej akcji „Podziel się posiłkiem”, która miała na celu zbiórkę żywności dla podopiecznych Stowarzyszenia „Barka”. Kwestowaliśmy w strzeleckich supermarketach „Biedronka”. Akcja miała duże powodzenie, koszyki szybko zapełniały się żywnością, a my mieliśmy satysfakcję, że przyczyniamy się do budowania lepszego świata, w którym nikt nie jest pozbawiony podstawowych środków do życia. Łącznie uzbieraliśmy 620  kg żywności.


 

Nasi Naj...

Za nami zmagania w konkursach przedmiotowych. Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich mogą poszczycić się znacznymi sukcesami.

Uczeń kl. III a - Przemysław Stasiński został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, a jego kolega z klasy -Tomasz Fiszer zdobył tytuł finalisty . Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego została Iwona Kaliciak- uczennica kl. IIIb.

Uczniom i ich opiekunom: p. I. Kaczmarek i p. Ł. Rozmus gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dziękujemy szóstoklasistom oraz ich Rodzicom za liczne przybycie do naszego gimnazjum na

DNI OTWARTE

 

Wolontariuszki Publicznego Gimnazjum nr 1 odniosły sukcesy w strzeleckiej edycji samorządowego konkursu nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”: Aleksandra Bryndzak i Anna Dziedzic zostały finalistkami, natomiast Iwona Kaliciak- laureatką. Iwona będzie reprezentować Strzelce Opolskie w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się w Warszawie. W dniu konkursu odbyło się wielkanocne spotkanie w ŚDS, na którym wolontariuszki podzieliły się radością  z sukcesu ze swoimi niepełnosprawnymi przyjaciółmi. Obejrzeliśmy wzruszający występ w wykonaniu uczestników ŚDS. Był też czas na życzenia i rozmowy przy poczęstunku.

 
Projekty

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość