Please update your Flash Player to view content.

Osiągnięcia szkoły

 

Rok szkolny 2002 - 2003


I WOJEWÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY

Laureatka- I miejsce

Teresa Prus

Opiekun: mgr Lidia Wieszala


OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Laureatka etapu rejonowego- II miejsce

Teresa Prus

Opiekun: mgr Lidia Wieszala


III WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Finalista etapu wojewódzkiego

Bartosz Piwowarczyk

Opiekun: mgr Małgorzata Mania


III WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Finalista etapu wojewódzkiego

Bartosz Piwowarczyk

Opiekun: mgr Irena Kaliciak


III WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

Finalista etapu wojewódzkiego

Bartosz Piwowarczyk

Opiekun: mgr Janina Zalewska


WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI "ZWIERZAKI"

Wyróżnienie - II miejsce

Teresa Prus

Opiekun: mgr Lidia Wieszala


WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY MAJÓWKA W SKANSENIE "MISTRZ- UCZEŃ"

Nagroda

Marcelina Berstling

Nagroda

Katarzyna Synoradzka

Wyróżnienie

Ewa Jasik

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "SPORT I WYOBRAZNIA"

I Nagroda

Katarzyna Niewęgłowska

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ ANIOŁ"

Wyróżnienie

Katarzyna Miller

Magdalena Jaszczyk

Krzysztof Zyzik

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


POWIATOWA OLIMPIADA EKOLOGICZNA

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

III miejsce drużynowo

KONKURS FOTOGRAFICZNY

III miejsce

Olga Chojnackak

Opiekun: mgr Łucja Rozmus


POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

I miejsce

Zespół wokalno -instrumentalny "Lutnia"

Opiekun: mgr Arleta Gornat-Kopacz


POWIATOWY LITERACKI KONKURS EKOLOGICZNY

I miejsce

Angelika Gawlik

II miejsce

Tomasz Michewicz

Ewa Hahn

III miejsce

Joanna Sitko

Joanna Foik

Opiekun: mgr Lidia Wieszala


POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

III miejsce

Joanna Horoszczak

Opiekun: mgr Romana Tokarska


WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI "ZWIERZAKI"

Wyróżnienia

Anna Kucharczyk

Bartosz Piwowarczyk

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

III miejsce w rzucie oszczepem

Tomasz Chojak


POŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

II miejsce

WOJEWÓDZKI POŁFINAŁ
PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

II miejsce

Opiekunowie: mgr Małgorzata Fibich, mgr Wiktor Wyszkowski

 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości