Please update your Flash Player to view content.

Osiągnięcia szkoły

 

Rok szkolny 2007 - 2008


OGÓLNOPOLSKI SAMORZĄDOWY KONKURS NASTOLATKÓW
8 WSPANIAŁYCH

Laureatka

Anna Ochmann

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek

 

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

laureat

Adam Urbańczyk

Opiekun: mgr Małgorzata Piechaczek

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

finalistka

Katarzyna Urbaniec

Opiekun: mgr Irena Kaczmarek

 

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI JEDNEGO POETY

II miejsce

Wojciech Szpejda

Opiekun: mgr Romana Tokarska

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ KONKURSU
"Uczniowie-uczniom"

I miejsce

Agata Sudoł

Opiekun: mgr Krystyna Bąk

 

WOJEWÓDZKIE ZAWODY SPORTOWE W LA

II miejsce

Dominika Krupa

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

II miejsce

kapitan - Dominika Krupa

Opiekun: mgr Bożena Rychlik

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

II miejsce

kapitan - Dominika Krupa

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

III miejsce

kapitan - Zuzanna Gawlik

Opiekun: mgr Julia Morawiec

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI "ZWIERZAKI"

I miejsce

Sylwia Gawlik

Mariusz Wiesiołek

Damian Sklorz

Opiekunowie: mgr Małgorzata Walasek, mgr Romana Tokarska


WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY MAJÓWKA W SKANSENIE "MISTRZ- UCZEŃ"

Wyróżnienie - II miejsce

Angelika Bok

Sylwia Gawlik

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA
w biegu na 600 m chłopców

I miejsce

drużyna

Opiekun: mgr Bożena Rychlik

 

FINAŁ POWIATOWY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I miejsce

drużyna

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

FINAŁ GMINNY PIŁKI NOZNEJ DZIEWCZĄT

I miejsce

drużyna

Opiekun: mgr Andrzej Rychlik

 

X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI BIEG STRZELCA
kategoria rocznik 1992 dziewcząt 1000 m

I miejsce

drużyna

Opiekun: mgr Bożena Rychlik

 

KONKURS PLASTYCZNY
"Krew darem życia - Ty też możesz uratować komuś życie"

Wyróżnienie

Angelika Bok

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
etap gminny

I miejsce

drużyna

Opiekun: mgr Arleta Gornat-Kopacz

 

MIEJSKO - GMINNE ELIMINACJE X OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie"

I miejsce

drużyna

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

WOJEWÓDZKA IX EDYCJA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW
8 WSPANIAŁYCH

Laureatka

Sylwia Gawlik

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek

 

II EDYCJA STRZELECKIEGO SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW
8 WSPANIAŁYCH

Laureatka

Marta Szymoniak

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek

 

WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OPOLU

Wygrany grant - 8 400 zł. na rzecz działań edukacji ekologicznej programu Okiem Młodego Ekologa 4


SZKOŁA NA TAK

Wygrany grant 70 761 zł.

 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości