Please update your Flash Player to view content.

Osiągnięcia szkoły

 

Rok szkolny 2010/2011

 

 

 

XI  WOJEWÓDZKI RECYTATORSKI KONKURS JEDNEGO POETY

wyróżnienie

Joanna Kacperak

Opiekun: mgr Joanna Szczużewska

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

MAJÓWKA W SKANSENIE MISTRZ - UCZEŃ 2011

I miejsce Anna Jędrzejek

III miejsce Paweł Dworaczek

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

"Pracowite pszczoły dają miód, który potem szlachci pańskie stoły"

III miejsce Olga Wątorek

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

XII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

"Zwierzaki"

nagroda

Anna Koziołek

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

 

WOJEWÓDZKI XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

"Powódź, pożar dniem i nocą - straż przychodzi ci z pomocą"

III miejsce

Anna Jędrzejek

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W LA

rzut dyskiem

I miejsce Anna Sitnik

III miejsce Wioletta Kozołup

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W LA

pchnięcie kulą

I miejsce Anna Sitnik

II miejsce Piotr Grabiec

Opiekunowie: mgr Andrzej Kryszyn, mgr Roman Bukowski

 

 

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

I miejsce

drużyna dziewcząt

Opiekun: mgr Roman Bukowski

 

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

w siatkówce chłopców szkół gimnazjalnych

I miejsce

drużyna chłopców

Opiekun: mgr Julia Morawiec

 

 

FINAŁ POWIATOWY

INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA

Gimnazjada bieg chłopców 300 m

I miejsce

Paweł Kogut

Opiekun: mgr Andrzej Rychlik

 

 

V STRZELECKA EDYCJA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW

"Ośmiu Wspaniałych"

Wioletta Kozołup

 

 

XII EDYCJA OPOLSKA SKN

"Ośmiu Wspaniałych"

pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego

oraz Oplskiego Kuratora Oświaty

Michał Griner

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Grażyna Ziaja, mgr Małgorzata Piechaczek


 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości