Please update your Flash Player to view content.

Osiągnięcia szkoły

Rok szkolny 2011/2012

 

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS INFORMATYCZNY

laureat

Jakub Klimek

Opiekun: mgr inż. Krystyna Bąk

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS BIOLOGICZNY

finalista

Arkadiusz Domeredzki

Opiekun: mgr Łucja Rozmus

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS MATEMATYCZNY

finalista

Szymon Meyer

Opiekun: mgr Irena Kaczmarek


WOJEWÓDZKI  KONKURS POLONISTYCZNY

finalista

Konrad Trochim

Opiekun: mgr Joanna Szczużewska

 

KONKURS PLASTYCZNY

MAJÓWKA W SKANSENIE MISTRZ - UCZEŃ

I miejsce Ewelina Skut

II miejsce Olga Wątorek

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


XIII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI "ZWIERZAKI"

I miejsce

Barbara Gawlik

wyróżnienie

Julia Kurdziel, Agnieszka Kordek

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

II miejsce

drużyna w składzie:

Daria Nieckula, Magda Walas, Joanna Duczmalewska,  Wiktoria Lipok,  Karolina Bratek,  Alicja Żegalska,

Eliza Kamińska, Angelika Popiołek, Ada Bratek, Maria Chrobak

Opiekun: mgr Roman Bukowski


IV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

„ Wrażliwość czyni wielkim”

I miejsce Ewelina Skut

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

III miejsce

kapitan Rafał Warzecha

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  RZUT DYSKIEM

I miejsce

Robert Klencz

II miejsce

Arkadiusz Kupiec

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  RZUT OSZCZEPEM

I miejsce

Fabian Radziej

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  BIEG PRZEZ PŁOTKI

I miejsce

Rafał Warzecha

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn


FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  BIEG NA 600 M

II miejsce

Dawid Majewski

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  BIEG NA 300 M

I miejsce

Magdalena Truszczak

Opiekun: mgr Roman Bukowski

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  BIEG NA 1000 M

I miejsce

Paulina Borek

Opiekun: mgr Andrzej Szczużewski

 

FINAŁ POWIATOWY INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW LA- GIMNAZJADA -  SZTAFETA 4X100 M CHŁOPCÓW

I miejsce

Olaf Grzywocz, Łukasz Włodarczyk, Rafał Warzecha, Dawid Majewski

Opiekun: mgr Roman Bukowski


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ – DZIEWCZĄT

III miejsce

kapitan Karolina Miszczuk

Opiekun: mgr Andrzej Szczużewski


 

VI  STRZELECKA EDYCJA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW
8 WSPANIAŁYCH

Finalistki

Iga Jatowicz, Jolanta Placek, Paulina Cejzik, Adrianna antoniszyn

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek, mgr Grażyna Ziaja

 

XIII  OPOLSKA EDYCJA SKN "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

POD PATRONATEM MARSZAŁKA  I OPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Finalistki

Iga Jatowicz, Jolanta Placek

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek, mgr Grażyna Ziaja

 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości