Please update your Flash Player to view content.

Rok szkolny 2013/2014

 

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS CHEMICZNY

finalista

Wojciech Makieła

Opiekun: mgr Małgorzata Piechaczek

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS MATEMATYCZNY

finalista

Rafał Warzecha

Opiekun: mgr Irena Kaliciak


WOJEWÓDZKI  KONKURS POLONISTYCZNY

finalistka

Iwona Kaliciak

Opiekun: mgr Joanna Szczużewska

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

MAJÓWKA W SKANSENIE MISTRZ - UCZEŃ

III miejsce

Agata Czekała

wyróżnienie 

Julia Rekus

Katarzyna Pszowska

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


I WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

„ Wrażliwość czyni wielkim”

II miejsce Barbara Gawlik

wyróżnienie

Weronika Wasylów

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

POWIATOWY XIX KONKURS WIEDZY O BHP W ROLNICTWIE

I miejsce

Marek Polok

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło


KONKURS PLASTYCZNY

„ Krew darem życia”

I miejsce

Aleksandra Gruszka

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

DIECEZJALNY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ GIMNAZJALISTA 2014

finalista

Dawid Bem

Opiekun: Wioleta Halek

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI MISTRZOSTW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

II miejsce

drużyna w składzie:

M. Kryla, P. Kryla, A. Buratowska, H Kałka, A. Dramska, A Cieniawska, D. Pasternok, M. Filipiak, A. Urban, I. Kaliciak, A. Klim, D. Kaspruch

Opiekun: mgr Andrzej Szczużewski

 

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

III miejsce

drużyna  w składzie:

A. Ceglarek, A. Piecha, P. Kutek, D. Gumienny, D. Pytel, A. Nadybski, D. Wieczorek, M. Poźniak, M. Walczak, D. Żarnowski, M. Stobrawa, M. Bartosiewicz

Opiekun: mgr Andrzej Rychlik

 

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ BADMINTONA DRUŻYNOWO DZIEWCZĄT

II miejsce

Wiktoria Niemiec, Paulina Klimek

Opiekun: mgr Roman Bukowski

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ W  LA- RZUT OSZCZEPEM

I miejsce

Fabian Radziej

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ W LA -  PCHNIECIE KULĄ

II miejsce

Fabian Radziej

Opiekun: mgr Andrzej Kryszyn


 

VIII STRZELECKA EDYCJA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW
8 WSPANIAŁYCH

finalistki

Adrianna Łukasik, Adrianna Szymków, Natalia Gryc, Aleksandra Placek, Jagoda Józefiak, Karolina Leks

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek, mgr Grażyna Ziaja

 

 

XV  OPOLSKA EDYCJA SKN "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

POD PATRONATEM MARSZAŁKA  I OPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

laureatki

Karolina Leks, Adrianna Łukasik, Adrianna Szymków

Opiekunowie: mgr Gabriela Wąchała, mgr Małgorzata Piechaczek, mgr Grażyna Ziaja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

„ Zapobiegajmy pożarom”

eliminacje centralne

Weronika Wasylów, Katarzyna Pszowska

Opiekun: mgr Małgorzata Wojdyło

 

PROJEKT

„ Seniorów i Juniorów szalona podróż po Europie”

wolontariacki projekt unijny realizowany przy współpracy z ŚDP na Habryki, DPS i Uniwersytetem III Wieku

otrzymany grant 5 100 euro

Koordynator:  mgr Grażyna Ziaja

 

POWIATOWA XI GIMNAZJADA EKOLOGICZNA  OKIEM MŁODEGO EKOLOGA X

X OKIEM MŁODEGO EKOLOGA

program aktywnej edukacji ekologicznej

dofinansowanie 29 800 zł, 4 000 zł


Koordynatorzy: mgr Małgorzata Piechaczek, Irena Kaliciak

 

POWIATOWY RAJD STRZELECKA WIOSNA

X Jubileuszowa edycja

promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu, integrowanie się młodzieży

dofinansowanie  GKRPA 1200 zł

Koordynator: Ewa Raczyńska


 

POWIATOWY MITYNG LA IX EDYCJA


organizowanie życia sportowego młodzieży,  promowanie zdrowego stylu życia

Koordynatorzy: Marzenna Staroszczyk, Małgorzata Włoszczyńska, Anita Malżycka

 

PROGRAM EDUKACYJNY EKO SZKOŁA

zdobywanie międzynarodowego Certyfikatu "Zielona Flaga"

promocja działań i zachowań proekologicznych wśród  młodzieży i rodziców


Koordynator: mgr Łucja Rozmus

 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości