Please update your Flash Player to view content.

4-5 XII. 2015 r. trzydziestu wolontariuszy Publicznego Gimnazjum nr 1 wzięło udział w akcji „Podziel się posiłkiem”, która miała na celu zbiórkę żywności dla podopiecznych Stowarzyszenia „Barka”. Akcja miała duże powodzenie, koszyki szybko zapełniały się żywnością, a my mieliśmy satysfakcję, że przyczyniamy się do budowania lepszego świata, w którym nikt nie jest pozbawiony podstawowych środków do życia. Łącznie uzbieraliśmy 670 kg żywności.

Od 1 grudnia trwa w szkole akcja „Uśmiech pod choinkę”. Uczniowie przynoszą żywność, artykuły chemiczne i inne potrzebne rzeczy, które zostaną przekazane najuboższym uczniom.

5 grudnia wolontariusze już po raz dziesiąty bawili się wspólnie z dziećmi niepełnosprawnymi ze Stowarzyszenia „Ognik” na integracyjnym balu mikołajkowym, a 9 grudnia wzięli udział w integracyjnej wigilii w ŚDS.

12-13 grudnia odbył się w naszej szkole finał strzeleckiej „Szlachetnej paczki”. Grono Pedagogiczne PG nr 1 było również darczyńcą jednej z paczek.

Po raz kolejny okazało się, że na społeczność uczniowską zawsze mogą liczyć niepełnosprawni, osoby znajdujące się w trudnej sytuacji i materialnej, a także mali mieszkańcy domów dziecka.

 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości