Uczniowski Klub Sportowy „Kusy” przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich od 11 lat organizuje mityngi LA, które cieszą się dużym zainteresowaniem. 29 kwietnia 2016 roku na stadionie miejskim spotkała się młodzież ze szkół powiatu strzeleckiego, aby rywalizować o najlepsze wyniki w biegach, rzucie oszczepem, pchnięciu kulą i innych dyscyplinach LA. W tegorocznej imprezie zmierzyło się ok. 280 zawodników w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie finansowe Panu Burmistrzowi Tadeuszowi Gocowi, Prezesowi PKS -u Panu Jackowi Królowi, Dyrektorowi GZOiW Panu Markowi Życzyńskiemu, Panu Karolowi Cebuli, Dyrektorowi MOS-u Panu Andrzejowi Damaszkowi i Panu Dariuszowi Bolechowskiemu.

Ze sportowym pozdrowieniem

Andrzej Wróbel Prezes Klubu