Za nami kolejna edycja „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016”

Uczniowie PG nr 1 wzięli udział w dziesiątej ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016”. W ramach kampanii zorganizowano konkurs plastyczno – literacki „Pod dobrą opieką”. 28.09.2016 r. podczas XXV sesji Rady Miejskiej Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc i Przewodnicząca Rady Miejskiej Gabriela Puzik nagrodzili uczniów, którzy zdobyli nagrody w ramach kampanii ZTU. Uczniowie otrzymali książki ufundowanie przez stowarzyszenie radiowców i dziennikarzy oraz karnety na krytą pływalnię ufundowane przez Gminę Strzelce Opolskie. Nagrodzeni uczniowie to: Katarzyna Kacała, Iwona Gajda, Weronika Krawczyk, Agnieszka Dąbrowska.

Gratulujemy!                                                                                                                                                                                                                                              Opiekun M. Włoszczyńska