Kolejny projekt europejski w szkole

Miło nam Państwa poinformować, że nasze gimnazjum wygrało kolejne środki na realizację projektu „Bulling -SkillsthatMatterbeyondBorders”. Projekt będzie realizowany z rówieśnikami z Włoch, Bułgarii, Rumunii i Czech w ramach Programu Erasmus+ i skupi się na przeciwdziałaniu niepowodzeniom w edukacji, wykluczeniu rówieśniczemu i rozwijaniu umiejętności ICT. Młodzież będzie się spotykać na warsztatach z kolegami w swojej szkole i będzie gościć w ich państwach. Oczywiście oprócz zajęć młodzież będzie poznawać kulturę, tradycje państw biorących udział w projekcie. Spotkania będą też okazją do  wymiany doświadczeń zarówno uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Wartość realizowanego projektu to 22 980,00 euro.

Koordynatorem projektu jest Aneta Czarny nauczyciel języka angielskiego.