"Bullying - Skills That Matter Beyond Borders"

W dniach 30.04 - 7.05.2017r w ramach projektu "Bullying - Skills That Matter Beyond Borders" grupa 6 uczniów naszej szkoły poleciała do Panagjuriszte w Bułgarii. Głównym celem tego projektu jest poznanie sposobów przeciwdziałania agresji wśród młodzieży, wymiana doświadczeń, wzajemne poznanie historii, kultury i obyczajów oraz poprawa umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Osiąganiu powyższych celów służą liczne zajęcia integracyjne oraz warsztatowe, wycieczki, gry i zabawy. Podczas pobytu w Bułgarii Polska i Czeska młodzież mieszkała u rodzin bułgarskich, gdzie poznali kulturę oraz mieli okazje spróbować kuchni regionalnej . Podczas pobytu grupa odwiedziła kilka pięknych miejsc takich jak: Sozopol, Nesebyr, Sofię. Już niedługo rewizyta u nas w szkole. Czekamy z niecierpliwością na naszych przyjaciół.