Please update your Flash Player to view content.

Narodowe Święto Niepodległości

99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły uczcili apelem, którego hasło brzmiało "WOLNOŚĆ - KOCHAM I ROZUMIEM". Apel podzielony był na dwie grupy wiekowe: pierwsza klasy 1-5, druga klasy 6,7 i klasy gimnazjalne. W obu częściach wybrzmiały najbardziej znane pieśni patriotyczne takie jak "Piechota" czy "Rota", przeplatane wierszami, a klasy gimnazjalne w kilku scenkach zaprezentowały dzieje Polski od utraty niepodległości do jej odzyskania. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego zapalili znicze pod Dębem Pamięci, aby oddać hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny. Apel ten był ważnym elementem wychowania patriotycznego w naszej szkole.

Helena Wójcik

 
Projekty

 

 

Procedura aktywacji

konta

w e-dzienniku

wejdź


 

Nasz projekt w polskiej wersji językowej

Wejdź

 

 

Film z X Gimnazjady

Wejdź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości